O Nas

Arkadia to kraina wiecznego szczęścia. Tak przynajmniej opisywali ją poeci. To miejsce piękne, spokojne i niemalże sielankowe a jednocześnie sprawiające, że każdy z nas czuje się szczęśliwy. I taki właśnie jest też prowadzony przez nas dom weselny. Oaza spokoju i szczęścia otaczająca swoją magią wszystkich, którzy zdecydują się tu przyjechać.

W bezpośredniej bliskości drogi krajowej numer 10, między Bydgoszczą a Szczecinem znajduje się miejsce, obok którego nie można przejechać obojętnie.

Niecałe 15 km od Wałcza i 20 km od Piły powstał przepiękny zespół pałacowo-parkowy obejmujący swoim zasięgiem powierzchnię 4 ha.

Ogrodzony oraz odpowiednio zabezpieczony Park Dworski wraz z XIX-wiecznym Pałacem to miejsce, które budzi nasz respekt a jednocześnie wydaje się być dla nas drugim domem.

Okalające park lasy a także rzeki i jeziora tworzą wspaniały krajobraz, którego wygląd można określić mianem baśniowego. To dodaje temu miejscu magii i unikalności.

Płynąca tuż obok rzeka Dobrzyca daje dodatkowe możliwości zapewnienia Gościom rozrywki w postaci spływu kajakowego.

Arkadia to zatem nie tylko piękne wnętrza i przestronne sale weselne. To nie tylko doskonała kuchnia i sprawna organizacja wesel czy też konferencji.

To także potężny kompleks doskonale wkomponowany w warunki przyrodnicze i świetnie wykorzystujący je. To nie tylko miejsce zabawy przy stołach lub na parkiecie ale także unikalne scenerie, czasem dreszczyk emocji a za każdym razem przygoda, którą wspomina się przez całe życie z nieukrywanym rozrzewnieniem.